Bioflavonoidai išvertus iš lotynų kalbos reiškia „geltona“ ir tai yra jų natūraliai gamtoje esanti spalva. Jie gaminasi augaluose kaip antrinis medžiagų apykaitos produktas ir yra atsakingi už daugybę funkcijų: augalo pigmentą, lemiantį jo spalvą, apsaugą nuo UV, azoto įsisavinimą, taip pat ir bendrą augalo organizmo fiziologinių funkcijų reguliavimą. Didelis bioflavonoidų kiekis randamas daržovėse, ypač petražolėse, svogūnuose, brokoliuose, salieruose, mėlynėse ir kitose uogose, visuose citrusiniuose vaisiuose, raudoname vyne, arbatoje, juodajame šokolade (kakavos kiekis daugiau 70 proc.). Yra žinoma daugiau nei 5000 skirtingų bioflavonoidų.

„Sinupret®“ esantys bioflavonoidai

Unikaliame 5 augalų – verbenos, gencijonų, rūgštynių, šeivamedžių ir raktažolių – derinyje yra didelis įvairių bioflavanoidų kiekis Raktažolių žieduose randama gozipetino (lot. gossypetin), rutino (lot. rutin) ir izokvercetino (lot. isoquercetin). Rūgštynėse aptinkama hiperozido ir kvercetino, verbenoje – liuteolino ir apigenino. Šeivamedžio žiedai turtingi naringenino, rutino, kvercetino, kempferolio.

„Sinupret®“ efektas


Įrodyta, kad „Sinupret“ sudėtyje esantys bioflavonoidai aktyvina sudėtingus biocheminius procesus organizme ir stimuliuoja tarpląstelinį chloro jono transportą. Kvėpavimo takus dengiančioje gleivinėje yra daug kanalų, kuriais keliaujantys chloro jonai kartu pasyviai perneša vandens molekules iš ląstelių vidaus į jų išorę. Taip užtikrinamas skystasis kvėpavimo takų sekreto sluoksnis, kuriame virpamojo epitelio plaukeliai gali lengvai judėti ir pašalinti sekretą. Veikia savaime išsivalantis mechanizmas – mukociliarinis klirensas. Dėl įvairių patogenų, virusų, bakterijų sukelto uždegimo sutrinka chloro jonų transportas, sekretas sutirštėja, nosis užsikemša.

„Sinupret“ sudėtyje esantys bioflavonoidai stimuliuoja tarpląstelinį chloro jono transportą, taip suskystina tirštas gleives, atstato savaime išsivalantį mechanizmą – mukociliarinį klirensą – ir atkemša nosį!

„Sinupret®“ esantys bioflavonoidai:

  • stimuliuoja Chloro jonų išsiskyrimą,
  • suskystina sekretą,
  • aktyvuoja mukociliarinį klirensą.

zilien-1024x587

Svarbu: kuo didesnė bioflavonoidų koncentracija, tuo stipresnis „Sinupret®“ efektas

Unikali, daugiau kaip 80 metų įrodymais pagrįsta 5 augalų kombinacija


„Sinupret®“ sudėtyje yra 5 augalai: verbena ir rūgštynės, gencijonų šaknys, šeivamedžių ir raktažolių žiedai. Šis unikalus derinys pasižymi plačiu kompleksiniu poveikiu: skystinančiu sekretą, priešuždegiminiu, priešvirusiniu, antibakteriniu. Būtent todėl „Sinupret®“ yra idealus pasirinkimas slogai ir rinosinusitui gydyti.

Augalai_1

„Sinupret“ sudėtyje esančių bioflavonoidų poveikis

JAV mokslininkai nustatė, kad bioflavonoidai, esantys „Sinupret“ augalinių medžiagų sudėtyje, pasižymi unikaliu gebėjimu suaktyvinti sudėtingus organizmo biocheminius procesus.

 

Bionorica – tai viena iš didžiausių ir žinomiausių augalinių vaistų gamybos įmonių, lyderiaujanti Europoje ir pasaulyje, gaminanti aukščiausios kokybės augalinius vaistinius preparatus, vystanti, plėtojanti ir vis atnaujinanti savo veiklą jau aštuoniasdešimt metų.

Terminas „fitoinžinerija“ (angl. Phytoneering) apibūdina pagrindinį kompanijos „Bionorica“ veiklos principą – pažangiausiais moksliniais tyrimais iššifruoti augalų veikimą ir novatoriškomis technologijomis veiksmingai bei saugiai panaudoti tai vaistiniams preparatams gaminti. Žmogui fitoinžinerija atneša gydymo ir sveikatos palaikymo jėgą iš gamtos.

Aukščiausia kokybė – nuo pirmojo žingsnio.

Visas BIONORICA gamybos procesas – nuo sėklos iki galutinių vaistinių preparatų – vienose rankose. Kontroliuojamas auginimas, surinkimas ir perdirbimas užtikrina aukštos kokybės augalinę žaliavą, kuri vėliau perdirbama į ekstraktus. Naudojant patentuotą gamybos procesą, sukuriami unikalūs vaistiniai preparatai, kurių saugumas ir efektyvumas įrodytas klinikiniais tyrimais.

Atminkite, tik vaistai ir vaistiniai preparatai gydo ir atstato jūsų sveikatos būklę, o maisto papildai tik papildo mitybos racioną!

Augalai_2